В "Укренерго" приємно здивували українців: яка ситуація з електропостачанням на Тернопільщині?"Укренерго" дуже приємно здивували українців. Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній і не прогнозується. 

Графіки відключення діють лише в Одеській області, а також через ремонти можливі відключення у Києві та Київській областях.

На Тернопільщині графіки відключення електроенергії сьогодні не діятимуть. 

СПОЖИВАННЯ найнижче за весь тиждень, що є характерним для ранку неділі. Зростання споживання прогнозується ввечері та завтра на ранок. Зараз для енергосистеми є надзвичайно важливим уникати як пікових навантажень, так і провалів у споживанні. Просимо розподіляти користування енергоємними приладами впродовж доби.

ДЕФІЦИТ потужності в енергосистемі відсутній і не прогнозується.

ГЕНЕРАЦІЯ: всі електростанції працюють згідно з командами диспетчерів «Укренерго» та графіками.

ОБМЕЖЕННЯ: Ліміти споживання до областей не доводились через відсутність дефіциту в потужності в енергосистемі. Водночас у разі зміни ситуації та при зростанні споживання можливе застосування відключень. Заміри фактичного споживання будуть продовжені вже завтра.

Відключення за графіком все ще вимушено застосовуються через мережеві обмеження в Одесі та Одеському районі. Також погодинні відключення можливі в окремих районах Києва та Київської області у зв’язку з проведенням обленерго ремонтних робіт.

РЕМОНТИ: Без вихідних тривають ремонтні роботи на Одещині та в інших регіонах, де магістральні мережі неодноразово були атаковані ракетами та дронами росіян.

Нагадуємо, що понад 10 ГВт основних встановлених потужностей наразі недоступні українській енергосистемі й знаходяться під контролем ворога. Це найбільша в Україні та Європі Запорізька АЕС, а також Запорізька ТЕС, Луганська ТЕС, Вуглегірська ТЕС, Каховська ГЕС. Крім цього, на тимчасово окупованих територіях півдня також знаходиться і більшість вітрових та сонячних електростанцій. Зазначимо, що крім АЕС, решта електростанцій – це ключові регулюючі потужності. Саме вони забезпечують покриття споживання у пікові ранкові та вечірні години.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW