До проєкту «Наукою вишиваємо Україну» долучилися у ВНУ імені Лесі УкраїнкиДо проєкту «Наукою вишиваємо Україну» долучилися у ВНУ імені Лесі Українки, фото-1

Наукова спільнота студентів й аспірантів разом із кураторкою Наукового товариства аспірантів і студентів ВНУ імені Лесі Українки Ольгою Караїм, головою Вікторією Горбач, заступницею голови Тетяною Патрай, а також кураторами та головами НТАіС факультетів долучилися до всеукраїнського проєкту «Наукою вишиваємо Україну», який у ВНУ імені Лесі Українки реалізує Рада молодих вчених.

Про це повідомили на сайті навчального закладу.

Проєкт ініціювала Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України та полягає у створенні вишитої карти-оберега нашої держави розміром 3×5 метра. Для цього науковцям кожного регіону потрібно вишити свою область автентичними орнаментами.

Основна мета ініціативи – об’єднання учених у спільних прагненнях відродження та зміцнення країни. Роботу після закінчення планують розмістити у Верховній Раді України.

На заході кожен охочий мав змогу взяти участь у створенні вишитого оберега нашої Батьківщини, зробивши декілька стібків на полотні. Для вишивання обрали квітково-геометричний фрагмент орнаменту півдня Волинської області.

Новачки та професіонали були єдині та спільно працювали над створенням візерунка. Координаторка проєкту Вікторія Горбач здійснювала загальне керівництво роботою, підказувала та допомагала правильно відобразити орнамент на полотні.

Учасники відзначили, що така діяльність доволі кропітка, вимагає терпіння та концентрації уваги, однак результат викликає неперевершені радісні відчуття.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW