Для Донецького обленерго підняли тарифи на розподіл електроенергіїДля шести обленерго у зоні бойових дій підняли тарифи, зокрема для АТ "ДТЕК Донецькі електромережі".

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила тарифи на розподіл електроенергії протягом 2023 року для шести операторів системи розподілу (обленерго), які працюють у зоні бойових дій.

Таке рішення Комісія ухвалила на засіданні 14 лютого.

Таким чином, тарифи на розподіл електроенергії підвищаться для АТ "ДТЕК Донецькі електромережі", ПАТ "Запоріжжяобленерго", АТ "Херсонобленерго", ТОВ "ДТЕК Високовольтні мережі", ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" та ДП "Регіональні мережі". Їх підвищення відбудеться в два етапи:перший – з 1 квітня, другий - з 1 липня до 31 грудня.

При встановленні нових тарифів регулятор переглянув витрати: на оплату праці, на послуги оператора системи передачі, на послуги з диспетчерського управління та витрати, пов'язані із закупівлею електроенергії.

Відповідно до рішення регулятора із 1 липня тарифи для шести обленерго збільшаться порівняно з чинними більш як на 50% за першим класом напруги та більш як на 35% – за другим класом.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW