На залізничному вокзалі в Одесі встановили поїлки для тварин, з якими подорожують українціУкрзалізниця та український виробник корму для тварин забезпечили 11 найбільших вокзалів країни зручними дозаторами питної води для тварин, що подорожують поїздами. Серед них і одеський.

Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.

Відсьогодні на вокзалах у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Вінниці, Івано-Франківську, Чернівцях, Полтаві (Полтава-Київська) та Ужгороді встановлені поїлки з великими резервуарами для питної води. Конструкція поїлки передбачає наявність клапана-краника, за допомогою якого будь-який відвідувач вокзалу може долити воду в мисочки у разі потреби.

Як зазначили в Укрзалізниці, масштабна евакуація пасажирів разом зі своїми тваринами від самого початку повномасштабного вторгнення показала, наскільки важливими є для українців їхні домашні улюбленці. 112 тисяч тварин — від звичних для нас котів та собак до екзотичних домашніх лисиць, єнотів, ігуан, удавів та крокодилів — були перевезені до безпеки поїздами Укрзалізниці. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW