На Миколаївщині продовжують викривати ухилянтів: ведеться досудове розслідування у 43 кримінальних провадженняхСтаном на 1 лютого на Миколаївщині ведеться досудове розслідування у 43 кримінальних провадженнях за ст. 336 КК України. 

Як повідомив керівник миколаївської обласної прокуратури Дмтиро Казак, у 7 кримінальних провадженнях повідомлено про підозру 7 особам. До суду скеровано 19 обвинувальних актів.

- На даний час судами розглянуто 8 справ даної категорії та 8 осіб засуджено за вчення злочину, передбаченого ст. 336 КК України (Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період), - додав він.

Нагадаємо, що в Україні подовженно воєнний стан, а також мобілізацію. Додамо, що побілізації підлягають чоловіки від 18 до 60 років. 

Нагадаємо, що на  Миколаївщині до 3 років позбавлення волі засудили мешканця Южноукраїнська за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW