Представники Червоного Хреста України обговорили нагальні потреби мешканців Покровської ТГЧервоний Хрест – найбільша гуманітарна організація в Україні, яка допомагає найвразливішим категоріям громадян. Інформує прес-служба Покровської МВА.

Щодня співробітники та волонтери в логістичних центрах приймають, формують та розподіляють на регіони сотні тонн вантажу.

Начальник Гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович разом із керівницею УСЗН Іриною Бонзюх в ході зустрічі з преставниками Товариства Червоного Хреста України обговорили проблеми людей, які евакуюються із гарячих точок. 

«Є потреба у ліжках, наборах гігієни, продуктах харчування. Зараз все є, влада забезпечила всім необхідним. Але якщо до нас будуть приїжджати люди із населених пунктів на лінії вогню, то нам потрібна буде допомога», - зазначив керівник Гумштабу Дмитро Єрмолович. 

Варто зазначити, що з початку повномасштабної війни Червоний Хрест України передав для мешканців областей країни понад 8 015 403 продуктових та гігієнічних наборів.

Представники Червоного Хреста України обговорили нагальні потреби мешканців Покровської ТГ, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW