"Працює навіть за слабкого сигналу": В Україні створили застосунок "Dobre", який допоможе дізнатися інформацію про рідних з окупованих або небезпечних територійВ Україні створили додаток "Dobre", який повідомляє про стан безпеки ваших близьких.

Як повідомляє Мінреінтеграції, даний застосунок допоможе дізнатися інформацію про рідних з окупованих або небезпечних територій.

Зазначається, що "Dobre" працює навіть за слабкого сигналу мережі оператора. Програма дозволяє не турбувати їх постійними дзвінками та питаннями на кшталт "Як ти?". Цю інформацію можна отримати автоматично та в будь-який час.

У додатку абонент створює базу контактів, яким передає свій статус. "Зелений" показує, що у людини все добре. "Червоний" сигналізує про небезпеку та потребу у допомозі. Від них отримує аналогічну інформацію.

Користувач може самостійно налаштовувати періоди, коли йому приходитимуть сповіщення про статус його контактів. Якщо за встановлений інтервал часу вони не оновлюють інформацію про себе, всі контакти отримають сповіщення про можливе виникнення проблеми.

Завантажити застосунок можна на Android та iOS.

Нагадаємо, що в Україні створили карту вибухонебезпечних територійAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW