На рахунках у швейцарському банку Credit Suisse заблоковано майже 20 мільярдів доларів російських активівНа рахунках у швейцарському банку Credit Suisse заблоковано майже 20 мільярдів доларів російських активів, фото-1

Швейцарський банк Credit Suisse повідомляє, що з початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну він заморозив російські активи на суму понад 17,5 мільярдів швейцарських франків (близько 19 мільярдів доларів).

Про це повідомляє недільний випуск газети Tages-Anzeiger.

Згідно зі звітом, загальні російські активи в Швейцарії оцінюються приблизно в 46 мільярдів франків. Так, на рахунках у Credit Suisse заморожено більше третини всіх активів. При цьому лише мала частина з них – близько 4 мільярдів – належить особам, які перебувають у санкційних списках Євросоюзу. До введених санкцій приєдналися Швейцарія та низка інших країн, які не входять до ЄС.

Частина решти грошей, зазначає газета, належить людям із санкційних списків в інших юрисдикціях, наприклад у США. Інша частина грошей може належати російському Центробанку або безпосередньо Російській Федерації.

Матеріал опублікований за темою:

  • Європейський Союз заморозив російські активи на суму близько 68 мільярдів євро
  • З початку війни найбагатші росіяни втратили понад $93 млрд
  • Канада починає конфіскацію активів російських олігархів у Абрамовича


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW