Починаємо день із втішної новини: ніч на Дніпропетровщині видалася спокійноюРозпочалася триста п’ятдесят шоста доба російського широкомасштабного вторгнення. Ситуація на Дніпропетровщині станом на ранок. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив, що з вчорашнього вечора до ранку в регіоні було тихо.

"Навіть після найтемнішої ночі приходить світанок.

Саме за українське сонце сьогодні віддають життя наші хлопці на передовій. Зі щирою молитвою за них починаємо новий робочий день.

Нехай він буде мирним", - підсумував Сергій Лисак. 

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук додав, що починаємо день із втішної новини: ніч на Дніпропетровщині видалася спокійною. На ранок – жодного повідомлення про ворожі атаки. У Нікопольському районі повітряна тривога тривала близько 10 годин через загрозу артобстрілу, але минулося. 

В «Укренерго» не надали обмеження на споживання електроенергії. Тож, якщо не станеться надзвичайних ситуацій, сьогодні в області відключень не буде. Подяка нашим енергетикам, які докладають максимум зусиль, щоб світло було в кожній оселі. 

Микола Лукашук побажав мирного дня. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW