«Альбом безбар’єрних рішень» про облаштування комфортних прихистків для перебування людейДоступність прихистку починається зі зручного входу. Щоб облаштувати дійсно комфортні місця для перебування людей, необхідно розуміти, для кого вони створюються.

Незалежно від статі, віку, стану здоров’я чи витривалості – в екстрених ситуаціях ми всі вразливі. Тим паче серед тих внутрішньо переміщених громадян, які залишаються в прихистках, багато представників маломобільних груп населення: батьків з маленькими дітьми, людей з інвалідністю чи тимчасовими травмами, людей старшого віку. Є й ті, хто втратив дім чи роботу, чи і те, і інше. Є ті, хто не може орендувати власне житло, хто поки перебуває в скрутному становищі.

Місце, що прийме і прихистить українців, які через повномасштабну війну були вимушені покинути рідні домівки, має бути максимально зручним для них.

Для облаштування прихистків важливо обирати такі будівлі, що мають безбар’єрний вхід – ними часто стають хостели, готелі, інтернати, школи.

Тому в першому розділі «Альбому безбар’єрних рішень», який дає рекомендації для доступних ганків та подвір’їв, є поради і для облаштування вхідних груп прихистків. Розділ поділяється на частини, що містять:

  • універсальні рішення – ідеальний рецепт безбар’єрності для побудови з нуля;
  • адаптивні – для облаштування вже наявних будівель;
  • небезпечні – ті, які створюють бар’єри та часом навіть загрозу здоров’ю, пересуванню і комфортному проживанню.

Переходьте до Альбому, щоб дізнатися більше https://bit.ly/3Ji1SS3.

«Альбом безбар’єрних рішень» створено в межах ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів». Проєкт реалізовано ГО «Безбар’єрність» спільно з Мінрегіоном у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконує німецька урядова компанія GIZ Ukraine за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії. Розробник «Альбому безбар’єрних рішень» – урбан-бюро Big City Lab.

Про усиновлення під час повномасштабної війни дізнавайтеся у “Довіднику безбар’єрності”.

Джерело: сайт Житомирської ОВА

«Альбом безбар’єрних рішень» про облаштування комфортних прихистків для перебування людей, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW