Гімназію у Сумах та вулицю у Тростянці пропонують перейменувати на честь загиблого Дмитра ЄвдокимоваГромадська організація "Українські студенти за Свободу" запропонувала назвати вулицю у Тростянці та Сумську обласну гімназію-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей на честь Дмитра Євдокимова — військового, який загинув 29 березня 2022. Про це студенти написали на сторінці ГО у Facebook, пише Суспільне.

У дописі йдеться, що активісти надіслали лист-звернення до Сумської облради з проханням перейменувати Сумську обласну гімназію-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей на Сумську гімназію-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей імені Дмитра Євдокимова. Дмитро навчався у цій гімназії.

Другий лист надіслали Тростянецькій міськраді з проханням перейменувати вулицю, на якій жив Дмитро з вулиці Абрикосової на вулицю імені Дмитра Євдокимова.

Дмитро Євдокимов був студентом КНУ ім. Тараса Шевченка, випускником Української Академії Лідерства. З початком війни став до лав ЗСУ, служив солдатом у 95 ОДШБ ЗСУ.

Посмертно юнака нагородили орденом "За мужність" III ступеня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW