Київський зоопарк запрошує побачити папуг жако, яких врятували навесні 2022 рокуЗа час повномасштабної війни Київський зоопарк врятував та прихистив понад 400 птахів, ссавців та рептилій.

Як повідомили в Київському зоопарку, деяких тварин було евакуйовано з зон бойових дій, деяких залишили люди, не маючи можливості утримувати свого улюбленця далі, а деяких просто знайшли на вулиці та принесли до зоопарку, а також є тварини, які були врятовані із рук безвідповідальних власників.

В зоопарку розповіли, що на території мешкають папуги жако, які були врятовані навесні 2022 року.

Сімох переляканих птахів до нас привезли співробітники поліції. Здоров'я папуг залежить від умов їх утримання. Часто недотримання гігієни, температурного режиму та неправильне харчування може стати причиною хвороби та передчасної загибелі птаха. Пернаті, як правило, мають хороший імунітет, але навіть здорового птаха при недобросовісному відношенні можна занапастити. На щастя, нашим ветеринарам та орнітологам вдалося їх вилікувати та реабілітувати, - розповіли в зоопарку.

Працівники додали, що після тривалого карантину врятовані жако зустрічають відвідувачів у зимовому пташнику. Птахи виростають до 30-35 сантиметрів, і живуть до 50 років.

Навесні, коли температура повітря стане комфортною для цих тропічних птахів, їх планують переселити до великого вуличного вольєру, де папуги зможуть насолоджуватися теплим сонечком, свіжим повітрям та навколишньою зеленню.

Раніше ми розповідали, що перша Всеукраїнська зоозахисна премія: в Україні відзначили 20 волонтерів, що рятують тварин під час війни

44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій часAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW