Підприємства можуть забронювати до 50% своїх працівників: В Україні запровадили новий порядок бронювання військовозобов’язаних



В Україні запровадили новий порядок бронювання військовозобов’язаних

Як повідомляє Міноборони, підприємства, які належать до критично важливих, виконують мобілізаційні завдання або виробляють товари, роботи та послуги для військових, можуть забронювати до 50% своїх військовозобов’язаних працівників на строк до шести місяців. 

Новий порядок бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану затверджено Постановою Кабінету Міністрів №76 від 27 січня 2023 року, дозволить виконати два ключових для країни завдання - забезпечити обороноздатність країни, зберегти та посилити потенціал ЗСУ та гарантувати стабільну роботу економіки. 

У Міноборони підкреслюють, що  військовозобов’язані керівники підприємств, установ і організацій та їхні заступники, а також працівники підприємств, установ і організацій паливно-енергетичного комплексу, перелік яких затверджує Міненерго, підлягають бронюванню незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності. 

Також до підприємств, установ і організацій паливно-енергетичного комплексу, перелік яких затверджує Міненерго, не застосовуються обмеження щодо кількості військовозобов’язаних. 

Рішення покладає на керівників органів держвлади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій відповідальність за включення військовозобов’язаних працівників до списків, а також за відповідність облікових даних військовозобов’язаних, зазначених у списку, їх військово-обліковим документам. Невірно подані дані, відображені у відповідному рішенні Мінекономіки щодо бронювання можуть стати підставою для відмови у зарахуванні такого військовозобов’язаного на спеціальний військовий облік.

Зазначається, що відстрочки, які були надані військовозобов’язаним до набрання чинності ухваленою Постановою, є чинними протягом строку, на який вони надані. 



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW