У Хмельницькому навесні почнуть приймати заяви про зарахування першокласників до шкілЦьогоріч, у школах Хмельницької громади заяви про зарахування дітей до першого класу прийматимуть з 1 до 31 травня.

Про це розповіла виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Ольга Кшановська.

За її словами, подати документи для зарахування першокласника до школи може один із батьків, або ж опікун. Батьки та опікуни повинні мати при собі паспорт або інший документ, що підтверджує їхню особу. Присутність дитини не обов'язкова.

Документи, які необхідно подати:

  • заява про зарахування;
  • копія свідоцтва про народження дитини (при собі мати оригінал);
  • довідка про місце проживання;
  • оригінал медичної довідки про стан здоров’я дитини.

Вимушеним переселенцям необхідно додатково надати довідку внутрішньо переміщеної особи з вказаним місцем проживання, додала посадовиця

Також, за словами Ольга Кшановської, деякі категорії мають право на першочергове зарахування до першого класу: "Це діти, місце проживання яких, чи одного з батьків, на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально. Діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають освіту у цьому закладі. Діти, які є дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності)".

Наказ про зарахування дітей до першого класу у Департаменті планують оприлюднити першого червня 2023 року.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW