У Кам’янці-Подільському відкрили центр психосоціальної підтримкиТовариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) відкрило два центри психосоціальної підтримки у Тернополі та Кам'янці-Подільському.

У Кам'янці-Подільському та Тернополі відкрили центри психосоціальної підтримки. Тепер кожен, хто потребує підтримки психічного здоров'я, може звернутися до фахівців Червоного Хреста України та отримати необхідну допомогу, - повідомило ТЧХУ на своїй офіційній сторінці у фейсбуці.

Сьомий в Україні і перший у місті, яке не є обласним центром. Для кам’янчан і внутрішньо переміщених осіб. Спрямований на дітей і дорослих. Теплий, затишний, комфортний. Простір психологічної і соціальної підтримки українців.

Усе це про заклад на вул. Огієнка, 10-А - ще один соціальний проєкт у нашій громаді від міської організації Товариства Червоного Хреста України. Тут проходитимуть тренінги, лекції та заходи психологічної взаємодії. Локація зручно розділена на декілька секторів. І працюватиме з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 18.00. Більше інформації шукайте в чаті https://t.me/RedCrossUkraineHelp.

Фото: Кам’янець-Подільської міської радиФото: Кам’янець-Подільської міської ради

Читайте також:"На Кам'янеччині зіткнулися легковик та вантажівка: є травмовані".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW