У Бахмуті залишається близько 200 дітейПоліцейські продовжують евакуацію з Бахмута дітей, яких ще залишається у місті близько 200.

Про це поінформувала пресслужба Нацполіції України, передає Укрінформ. 

“Більшість населення вже виїхало, але ще залишаються родини з дітьми. Наразі у місті залишається 5990 людей, з них близько 200 – діти. Цивільні, які ще не виїхали, розраховують на допомогу правоохоронців: продуктові та гігієнічні набори, ліки та, звичайно, евакуацію. Усім цим займаються “Білі Янголи”, - уточнюється у повідомленні.

Зазначається, що поліцейським повсякчас доводиться ризикувати власним життям та докладати неабияких зусиль, аби вмовити людей виїхати. А за відмови людей евакуюватися до інших регіонів України правоохоронці вивозять їх хоча б до більш безпечних районів Донеччини.

Зокрема, начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Руслан Осипенко під час робочої поїздки до Бахмута перевірив, як триває служба в “гарячій точці”, провів інструктаж, перевірив стан забезпечення поліцейських необхідними речами і транспортом, визначив, які є потреби. Очільник поліції Донеччини підтримав правоохоронців та обговорив з ними першочергові завдання.

“Наша основна місія - це комунікація із ЗСУ, госпітальєрами, парамедиками, волонтерами та військовою адміністрацією щодо надання гуманітарної допомоги та евакуації цивільного населення. Акцентуємо увагу на родинах з дітьми. Потрібно зробити все, аби вивезти всіх до більш безпечних місць”, - заявив Осипенко.

Громадяни можуть звернутися за допомогою до евакуаційної групи “Білий Янгол”, яка працює на Бахмутському напрямку, за телефоном 066-56-15-102.

Як повідомляв Укрінформ, 20 грудня 2022 року голова Нацполіції Ігор Клименко поінформував, що кількість екіпажів “Білі Янголи” було збільшено з одного до чотирьох.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW