У Рівному завершився четвертий потік навчання на курсах української мови «Філіжанка мови по-рівненськи»Четвертий потік навчання на курсах української мовидля внутрішньо переміщених осіб «Філіжанка мови по-рівненськи» завершився. Їх організували ще на початку війни. Тож курси стали духовним прихистком українців, об'єднуючим співгромадян з різних куточків держави.

Про це повідомили на сторінці міської ради.

Цього разу сертифікати випускникам спільно з представниками Рівненське міське об'єднання товариства "Просвіта" ім. Т. Шевченка вручив міський голова Рівного Олександр Третяк.

"Щиро радію, що серед учасників курсів є і випускники попередніх потоків, і нові обличчя - усі об'єднані однією метою - любов'ю та бажанням вдосконалити рідну мову. Тримаємо  стрій, заохочуємо вивчати  українську мову і активно працюємо на культурному фронті!", - наголосив міський голова Рівного під час зустрічі з випускниками.

Нагадуємо, що наступний потік курсів української мови стартує 16 лютого. Додаткова інформація за телефоном: 0971660936, Мирослава Жовтан.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW