На деокупованій територіях Миколаївщини поліція продовжує фіксувати воєнні злочини рашистів,- ФОТОЗа три місяці на деокупованих територіях Миколаївської області поліція зареєструвала 901 воєнний злочин. 

Як повідомляє начальник поліції у Миколаївскій області Сергій Шайхет, також було вилучено 650 вибухонебезпечних предметів та обстежено 90 га територій. 

Шайхет зазначив, що кожного дня поліцейські продовжують фіксувати повідомлення від місцевих жителів про все нові факти мародерств, пошкодження майна та крадіжок російськими військовими в період окупації населених пунктів нашої області.

Сергій Шайхет підкреслює,що військові рф викрадали у населення транспортні засоби, вивозили речі з будинків та вчиняли інші злочини.

- Нагадую мешканцям звільнених територій Миколаївщини, продовжує діяти заборона на відвідування лісів, лісосмуг, полів та інших ділянок, де потенційно можуть знаходитись вибухонебезпечні предмети, нерозірвані снаряди, міни та інші небезпечні предмети, які залишили після себе окупанти,- зазначив Шайхет. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW