У Харкові відкрили «Пункт незламності» у приміщеннях Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, - ФОТОУ приміщеннях гуртожитків Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відкрили «пункт незламності».

Там встановлені генератори, пічка-булер та ліжка, є кухня та туалети, інтернет та питна вода. Площа «пункту незламності» становить 800 кв. м, і він може прийняти до 200 осіб, інформує міськрада.

У Харкові відкрили «Пункт незламності» у приміщеннях Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, - ФОТО , фото-1За словами ректора НЮУ імені Ярослава Мудрого Анатолія Гетьмана, зараз у гуртожитках проживає близько 70 студентів, півсотні викладачів разом зі своїми сім'ями, які втратили домівку, а також велика кількість внутрішньо переміщених осіб.

 У свою чергу Харківський міський голова Ігор Терехов подякував усім, хто запропонував та підтримав ініціативу щодо відкриття ще одного «пункту незламності» у місті.

У Харкові відкрили «Пункт незламності» у приміщеннях Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, - ФОТО , фото-2«Для нас відкриття ще однієї локації, де харків'яни можуть зігрітися, випити гарячого чаю та підзарядити свої телефони, дуже важливе. Хочу подякувати всім, хто брав участь у створенні цього «пункту незламності» особисто від себе та від усіх харків'ян», - зазначив Ігор Терехов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW