У Чернівецькій області кілька днів не мінятиметься графік заживлення та відключення світлаЧернівціобленерго оголосило про декілька нововведень у графіках відключення світла.

"Ми врахували побажання краян - мати можливість планувати свою роботу наперед, тож пропонуємо нову версію графіку" - повідомило сьогодні Чернівціобленерго.

Тепер в ньому будуть відображатися години гарантованого включення електроенергії (зелені клітинки) та години, коли оселі будуть точно знеструмлені (позначені червоним кольором).

Години заживлення і відключення будуть незмінні для кожної групи упродовж кількох наступних днів. 

У графіку з’явилися клітинки нейтрального кольору. Це саме той час, коли кожна група може бути заживлена, залежно від змін у лімітах споживання або завдяки зменшенню споживанню електроенергії. Також години нейтральної зони використовуватимуть як запасний час для перемикання між групами, щоб виконати необхідні технічні та безпекові дії.   

Законодавство зобов’язує обленерго оновлювати інформацію кожні 30 хв, тому обіцяють докладати зусиль, щоб вимушені зміни у графіку застосовувати виключно за рахунок годин нейтральної зони. Й залишати максимально незмінними години заживлення та знеструмлення у кожній групі.

Читайте: Чи продає Буковина електроенергію в Європу - Чернівціобленерго відповідає

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW