Які медикаменти в Україні безоплатні або зі знижкою: як отримати та де знайти32 нові препарати включили до переліку «Доступних ліків». Вони – для лікування хронічних захворювань нижніх дихальних шляхів, у тому числі бронхіальної астми. Відтепер їх відпускають безкоштовно або з суттєвою знижкою.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, передає редакція 056. 

Заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА Тетяна Квітницька повідомила, що перелік «Доступних ліків» розширився препаратами для лікування хронічних хвороб нижніх дихальних шляхів та, зокрема, бронхіальної астми. Щоб отримати медикаменти безоплатно або зі знижкою, потрібно звернутися до сімейного лікаря і взяти електронний рецепт. 

З рецептом слід прийти до аптеки, яка бере участь у програмі реімбурсації. Впізнати їх можна за наліпкою «Доступні ліки», або знайти за допомогою електронної карти. На Дніпропетровщині таких аптек більш ніж 1,2 тис.

Загалом у програмі «Доступні ліки» – 462 лікарські засоби, з них 142 – безкоштовні. Це препарати від серцево-судинних хвороб, цукрового і нецукрового діабету, розладів психіки та поведінки, епілепсії, бронхіальної астми. А ще – для профілактики інфаркту та інсульту. Нещодавно до переліку додали ліки для пацієнтів з хронічним обструктивним захворюванням легень та хворобою Паркінсона.

У 2022 році медики Дніпропетровщини виписали понад 1,5 млн електронних рецептів за програмою «Доступні ліки». За більш ніж 1,2 млн з них аптеки видали медикаменти.  AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW