На Одещині поліцейській тиснув на продавців риби та вимагав хабар,- ФОТОВпіймали начальника сектору превенції одного з відділів поліції Одещини під час одержання хабаря 1200 доларів США.

Про це повідомили у Пресслужбі Одеської обласної прокуратури.

За даними слідства, поліцейський вимагав у підприємця та його родички хабар за не створення штучних перешкод у здійсненні підприємницької діяльності.

Так, згідно вимог правоохоронця, за безперешкодне ведення бізнесу потерпілий повинен був надавати 150 доларів США щомісяця за кожну точку продажу, а також по 300 грн у день за кожну машину, на якій здійснюють пересувну реалізацію риби.

На Одещині поліцейській тиснув на продавців риби та вимагав хабар,- ФОТО, фото-1

Співробітника поліції затримали у його службовому кабінеті одразу після одержання чергової частини неправомірних коштів.

За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури викрито начальника сектору превенції одного з відділів поліції Одещини на одержанні 1200 доларів США неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Наразі затриманому повідомлено про підозру, вирішуються питання щодо обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі ТУ ДБР у Миколаєві за оперативного супроводу співробітників УСБУ в Одеській області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW