Відправка посилок за кордон через Укрпошту: як це зробити?Багато українців виїхали в інші країни, взявши з собою мінімум речей. Тому ми з’ясували, як відправити їм посилку Укрпоштою, і що для цього потрібно. Інформує Мінреінтеграції.

▪️Перевірте за посиланням (https://www.ukrposhta.ua/ua/zaboroneni-predmety/), чи вкладення дозволене до пересилання.

▪️Виберіть поштове відділення (https://offices.ukrposhta.ua/), де буде зручно оформити відправлення. В обласних центрах можна викликати кур’єра, заповнивши форму на сайті (https://www.ukrposhta.ua/ua/courier/).

▪️Ознайомтеся з правилами митного оформлення (https://www.ukrposhta.ua/ua/mytne-oformlennia/).

▪️Для відправки посилки у відділенні підготуйте таку інформацію: ПІБ, повні поштові адреси, індекси та номери телефонів відправника й отримувача.

▪️Оплатіть послугу.

▪️Отримайте квитанцію, на якій зазначено трек-номер. Відстежувати відправлення можна на сайті (https://track.ukrposhta.ua/tracking_UA.html), в особистому кабінеті (https://ok.ukrposhta.ua/ua/), у мобільному застосунку (https://www.ukrposhta.ua/ua/onlain-servisy), чат-боті (https://www.ukrposhta.ua/ua/onlain-servisy) в месенджері або контакт-центрі за номером: 0 800 300 545.

Важливо. При зазначенні повної поштової адреси слід вказати назву країни, область (штат), населений пункт, вулицю, номер будинку й номер квартири.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW