Безкоштовні сервіси психологічної допомоги під час війниБезкоштовні сервіси психологічної допомоги під час війни. Інформує Мінреінтеграції .

Аби залишатися стійкими у воєнний час, треба дбати не лише про фізичне, а й про ментальне здоров'я. Розповідаємо про платформи, що надають безкоштовну психологічну допомогу. 

  • Цілодобова психологічна підтримка «Запорука»

Усі сеанси за замовчуванням анонімні та проходять у відеоформаті в найбільш зручних для користувача месенджерах – Viber, WhatsApp чи Telegram. Щоб отримати допомогу, зателефонуйте за номером безкоштовної гарячої лінії 0 800 4000 23.

  • «Хаб стійкості»

На сайті (https://resiliencehub.com.ua/catalog) проєкту можна знайти поради з психологічної самодопомоги, а також записатися на консультацію до конкретного психолога чи психотерапевта.

  • Група психологічної підтримки «Разом»

Щоп’ятниці о 10:00 та 20:00 фахівці влаштовують безкоштовну групову терапію для українців. Зустріч організовують онлайн через застосунок Zoom. Приєднатися до конференції можна за цим посиланням (https://us02web.zoom.us/j/83666337069).

  • Центр психологічної підтримки «ОбійМи»

Ініціатива психологів-волонтерів, які допомагають людям, котрі зазнали стресу внаслідок воєнних дій та переселення. Аби отримати допомогу, необхідно заповнити коротку форму (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSexWl1siLEuP6KQXxj7TC7bBrht0tPEAyJ9C9jMK7WeoWSEww/viewform).

  • Центр психологічного консультування Open Doors

Фахівці проєкту працюють із військовослужбовцями, їхніми сім’ями та іншими людьми, які зазнали психологічних травм через війну. Записатися на консультацію можна за посиланням (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf18aKKOZ5iiSBoacE-ynn6kY3Y24tkPmwn9JvUHaw4p092PQ/viewform?usp=send_form).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW