Вперше в Тернополі провели унікальну операцію на головному мозкуВперше у Тернопільській області медики нейрохірургічного відділення провели операцію - тромбектомію з дрібних гілок лівої середньої мозкової артерії.  До реанімаційного відділення КНП “Тернопільська обласна психоневрологічна лікарня” пацієнт був доставлений ургентно. При поступленні у нього була відсутня мова та не рухалися праві кінцівки.

Про це йдеться на сторінці медзакладу.

"На КТ-ангіографії був виявлений тромбоз лобної гілки лівої середньої мозкової артерії. Спочатку лікарі зробили тромболізис, після якої у хворого відновилися рухи у правій руці та частково мова. Лікарі прийняли рішення оперувати пацієнта", - йдеться в повідомленні.

В результаті тромбектомії, у хворого вдалося відкрити велику гілку лівої середньої мозкової артерії та відновити кровообіг по більшості судин басейну. Операцію провели лікарі-інтервенціоналіст Гаджальський В.В., асистент Журавльов О.Ф., анестезіолог Мусієнко А.М., під керівництвом завідувача нейрохірургічним відділенням, лікаря з 20-ти річним стажем роботи у Херсоні - Олексія Леонтьєва.

На наступний ранок у хворого практично відновилася мова, покращилися та з’явились нові рухи у правій нозі. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW