Заборона на виїзд за кордон стосується й чиновників, які непридатні до військової службиЗаборона на виїзд державних службовців за кордон, окрім відрядження, вже діє. Вона стосується і тих чиновників, які непридатні до військової служби.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Державної прикордонної служби Андрія Демченко в ефірі телемарафону.

За його словами, заборона на виїзд за кордон стосується чіткого переліку посадових осіб, зокрема керівної ланки, депутатів Верховної Ради, суддів, прокурорів, а також працівників, що були заброньовані за органами державної влади на період мобілізації.

"Особи, не придатні до військової служби, не можуть залишати Україну, якщо є в списках, наданих ДПСУ органами, означеними вище, окрім винятків, визначених для держслужбовців", - сказав Демченко.

Він зазначив, що заборона стосується як чоловіків, так і жінок-держслужбовців.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин. Виїхати можна лише на підставі відповідних рішень про службові відрядження.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW