На Миколаївщині 14-річна дівчина без дозволу поїхала до міста: її знайшли в одному з супермаркетів МиколаєваНа Миколаївщині упродовж доби поліції вдалося знайти 14-річну дівчину, яка не попередивши дорослих, поїхала до Миколаєва. 

Як повідомляє відділ комунікації поліції у Миколаївській області, вдень 27 січня по допомогу до відділу поліції № 2 Баштанського районного  звернулась бабуся дівчинки.  Вона розповіла, що добу тому пішла з дому та не повернулась її неповнолітня онука.

Полвіція встановила, що 14-річна зникла поїхала до  обласного центру, нікого із дорослих не попередивши про це. Небайдужий миколаївець, який дізнався про розшук дівчини із повідомлення у соцмережах та впізнав її по орієнтуванню, повідомив працівникам відділу поліції про те, що розшукувана перебуває у одному із магазинів міста.

Нині дівчина знаходиться під тимчасовою опікою поліцейських та незабаром буде передана рідним.

Поліцейським неповнолітня розповіла, що вирішила помандрувати, саме тому на автобусі дісталась до Миколаєва. 

Відносно піклувальників неповнолітньої правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання діте".

На Миколаївщині 14-річна дівчина без дозволу поїхала до міста: її знайшли в одному з супермаркетів Миколаєва , фото-1

Нагадаємо, раніше поліцейські розшукали зниклу 14-річну дівчину з Первомайщини, яка подалася до Чернівців.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW