"Це диявольська війна, яку породила неправда...", - Вселенський патріарх Варфоломій під час зустрічі з Митрополитом ЄпіфаніємВселенський патріарх Варфоломій зустрівся з митрополитом Епіфанієм, членами делегації та дипломатами під час їх візиту в Стамбул. Патріарх назвав війну в Україні "диявольською" та засудив російську агресію.

Про це повідомляє "Дзеркало тижня" з посиланням на прес-службу ПЦУ.

"Ми раді вітати вас, блаженніший владико, тут, у Вселенському патріархаті, де ми постійно молимося за вас, за Україну, за тих, хто страждає від несправедливої війни. Ми засуджуємо цю війну, російську агресію проти України. Це диявольська війна, яку породила неправда... Ми молимося за Україну та вашу перемогу. Передайте наше вітання народу, православним віруючим, передайте, що ми захоплюємось їхньою сміливістю і молимося за них", – сказав патріарх Варфоломій.

На згадку про візит митрополит Епіфаній подарував Вселенському патріарху Печерську ікону Богородиці з преподобними Антонієм та Феодосієм.

"У нас була велика духовна радість уже двічі служити літургію в соборному храмі Лаври. Поступово Лавра стає українською. Нехай ця ікона нагадує вам про наш візит", – наголосив Епіфаній.

"Нехай Бог благословить, щоб вся Лавра була українською", – сказав у відповідь Варфоломій, приймаючи ікону.

Також глава ПЦУ подарував патріарху символічне зображення хреста та ангела з бурштину, під ногами якого – шматок російської ракети, знайдений у Бучі.

"Це символ нашої надії на перемогу над злом, над російською агресією, символ нашої надії на Бога та його волю, яку здійснюють ангели Господні", – пояснив митрополит.

Видання нагадує, що Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», яким прагнуть  заборонити в Україні діяльність церков, керівництво яких знаходиться в державі, яка веде збройну агресію проти України.

Фото прес-служби ПЦУAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW