"Свої 19 відсвяткував на фронті". Як боєць "Карпатської Січі" з Івано-Франківська воює на передовійВійськовослужбовець з Івано-Франківська Андрій свої 19 років відсвяткував на фронті. Хлопець з перших днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну пішов добровольцем у військкомат та наразі служить у батальйоні "Карпатська Січ".

До цього був одним з учасників "Прикарпатських ультрас" — фан Локоть, повідомляють на Facebook-сторінці руху, пише Суспільне.

"24 лютого на території нашої держави почалося повномасштабне вторгнення російських орків. На той час мені виповнилося 18 і я нещодавно закінчив навчання. Наступний день я почав з військкомату, як і кожен свідомий громадянин. А вже свої 19 відсвяткував на фронті. Можу твердо сказати, що за свободу власної держави я готовий віддати своє життя!" — розповідає боєць.

"Свої 19 відсвяткував на фронті". Як боєць "Карпатської Січі" з Івано-Франківська воює на передовій, фото-1

Побратими говорять про ефективність та цілеспрямованість військовослужбовця. А сам Андрій зізнається, що планує робити після перемоги України.

"Після закінчення війни мрію зібрати усю свою сім’ю. Хочу на гру “Прикарпаття”, щоб повболівати за наш футбольний клуб, із нетерпінням чекаю на виїзний матч. А ще після війни обов’язково зроблю пропозицію своїй дівчині, щоб створити ще одну жовто-зелену сім’ю!" — ділиться мріями боєць.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW