Козицький повідомив, чому вранці на Львівщині оголосили повітряну тривогуНа Львівщині оголосили повітряну тривогу, бо у білорусі злетіли літаки А-50, СУ-30, МІГ-31, які є носіями "Кинджалів".

Вранці 25 січня у Львові та області оголосили повітряну тривогу. Жителів закликають перебувати в укриттях. Про це зазначив голова Львівської ОВА Максим Козицький. 

"Напередодні, 24 січня, була загроза удару крилатими ракетами з території білорусі. Повітряна тривога тривала 40 хвилин. Небезпека не справдилась. Однак сьогодні вранці сирени знову оголосили про повітряну тривогу. У білорусі злетіли літаки А-50, СУ-30, МІГ-31, які є носіями "Кинджалів". Залишайтесь в укриттях, доки не буде сигналу про відбій", - зазначив очільник області.  

Вчора на Львівщині повідомляли про замінування 12 навчальних закладів та поліклініки. Під час огляду евакуювали близько 1600 осіб. Вибухонебезпечних предметів не виявили.

Евакуаційними потягами на Львівщину за добу прибула ще 71 людина з числа ВПО. 

Проїзд державними та місцевими дорогами Львівської області забезпечений. Покриття – місцями мокре та з невеликим снігом. Забезпечують проїзд 50 осіб та 40 одиниць техніки.

Читайте також: Як вимикатимуть електроенергію у Львові та області 25 січня

Фото на головній: Романа БалукаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW