Поїхала до іншої області разом із знайомими за компанію: поліція розшукала 14-річну дівчину з МиколаївщиниПоліцейські розшукали зниклу 14-річну дівчину з Первомайщини, яка подалася до Чернівців.

Як повідомляє відділ комунікації поліції у Миколаївскій області, 19 січня, близько опівдня, до відділення поліції № 1 Первомайського районного відділу звернулась мешканка смт Арбузинки з повідомленням про зникнення її неповнолітньої доньки.

Менш ніж за добу поліція встановила місцезнаходження 14-річної неповнолітньої втікачки з Арбузинки. Нині з дівчиною все гаразд, протиправних дій відносної неї не скоєно.

Як з’ясувалося, юна мандрівниця подалася до іншої області разом із знайомими за компанію. Знайшли її у Чернівецькій області.

Наразі дівчину повернули додому. З нею та її матір’ю працівники поліції провели профілактичну роботу. Дівчині розповіли про небезпеку, яка могли статися з нею під час мандрівки, та негативні наслідки такої поведінки. Матір поліцейські закликали будувати з донькою довірливі стосунки, аби подібна ситуація не повторилася.

Поїхала до іншої області разом із знайомими за компанію: поліція розшукала 14-річну дівчину з Миколаївщини, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW