"22 січня - день, який повністю змінить життя": трьом знакам зодіаку може казково пощастити вже скороАстрологи усіх підходів та шкіл зараз переглядають свої прогнози з урахуванням транзиту Венери у знаку Водолія, який відбудеться 22 січня 2023 року. Не оминули своєю увагою цю важливу подію і ведичні астрологи. У рамках цієї школи Венера вважається дуже важливою планетою, адже уособлює собою щастя та успіх. Він неї залежить, чи щаститиме людині у житті.

Як інформує "OBOZREVATEL", ведичні астрологи уже прорахували, як транзит Венери вплине на усі знаки зодіаку.

Овен

Представникам цього знаку під час транзиту Венери випадає прекрасна можливість відкрити власний бізнес – він буде успішним. Але від інвестицій поки краще відмовитись. Також чимало щасливих миттєвостей чекають на закоханих.

Телець

Венера – управитель цього знаку, отже її транзит стане для Тільців щасливим періодом. Запускайте нові проекті, робіть інвестиції, продавайте та купуйте нерухомість – зірки сприятимуть вам. Це також хороший час для навчання. А от у подружніх пар можуть виникнути розбіжності. Також у сфері бізнесу зірки радять приймати тільки добре обдумані рішення.

Близнюки

Для Близнюків відкривається ціла низка нових можливостей. Хочете змінити кар’єру – зараз саме час для цього. Втім, на підвищення поки розраховувати не варто, так само не надто вдалою зараз буде зміна роботи на відміну від зміни професії. Вкладіть у свою нинішню справу більше сил і незабаром отримаєте прибавку до зарплати.

Рак

Очікуйте на фінансове процвітання. Також ви можете зміцнити своє соціальне становище. Студентам-Ракам варто присвятити цей час складанню стратегічного плану на свою освіту. Започатковуйте бізнеси, робіть інвестиції і вирушайте у подорожі – вам все вдасться.

Лев

Транзит Венери для вас стане часом вдалих інвестицій, особливо у нерухомість, а також успішних кроків до своєї мети. Якщо хочете змінити роботу, зробіть це зараз – нове місце принесе вам задоволення та успіх. А от бізнесменам зараз краще не ризикувати.

Діва

Очікуйте, що відчуття щастя накриє вас з головою. Для Дів наступає хороший період для подорожей, пригод та знайомств. Але закоханим зараз варто буде дуже уважними до своїх партнерів, щоби не зашкодити стосункам. Також можна робити інвестиції, вони будуть вдалими.

Терези

Вас наповнить енергія, яку можна використати для зростання – духовного, фізичного та фінансового. У цей час можна відкривати новий бізнес, але не варто змінювати місце роботи. Натомість вкладіть зусилля у просування по службі. Студентам можна починати пошук роботи, для них існує ймовірність легко знайти своє покликання.

Скорпіон

Для вас транзит Венери стане періодом невпевненості. Використайте його для власного зростання. Змініть кар’єру чи добийтесь підвищення – вам повинно пощастити. Також це вдалий час для придбання нового житла. Але до коханих зараз варто ставитись дуже обережно – ви можете спровокувати конфлікт.

Стрілець

Стрільці можуть розраховувати на поліпшення фінансового становища. А також на розв’язання проблем зі здоров’ям та у стосунках. Втім, прислухайтесь до свого партнера, щоби ненароком не спровокувати сварку. Якщо ви планували почати нову справу, поки відкладіть старт – зараз не найвдаліший час.

Козеріг

Всі ваші плані зараз почнуть здійснюватись. Сімейні Козероги отримають бажану підтримку від своїх партнерів. А от учням та студентам доведеться докласти зусиль, адже їм буде важко зосередитись на навчанні. Також не плануйте інвестицій – вони не принесуть вам належного прибутку.

Водолій

Це ваш час – ваше фінансове становище покращиться, соціальні зв’язки зміцняться, а емоції врівноважаться. Також транзит Венери принесе вам хороші шанси на успіх нового бізнесу і просування у кар’єрі. Але у стосунках чекайте на розбіжності з партнером.

Риби

Ви отримаєте значні можливості для розвитку. Кар’єра та фінанси підуть у гору. Але це може не принести вам радості, адже емоційно це буде важкий для вас період. Розслабтесь – радість наздожене вас потім. Щоби домогтися успіху, вам доведеться попрацювати, але праця окупиться. Так само вдалими стануть інвестиції.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW