На Харківщині за добу окупанти обстріляли два райони: поранено людину, зруйновано коледж, пошкоджено лікарню, - ФОТОМинулої доби ворог масовано обстрілював населені пункти області вздовж усієї лінії зіткнення. Під вогнем були Куп'янськ, Вовчанськ, Дворічна, Стариця, Новомлинськ та інші населені пункти Куп'янського, Чугуївського та Харківського районів.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

На Харківщині за добу окупанти обстріляли два райони: поранено людину, зруйновано коледж, пошкоджено лікарню, - ФОТО, фото-1Внаслідок ракетного удару по Куп'янську зруйновано будівлю Автотранспортного фахового коледжу. Також у місті пошкоджено гаражі та інші нежитлові приміщення. У смт Дворічна є «прильоти» у приватний сектор.

На Харківщині за добу окупанти обстріляли два райони: поранено людину, зруйновано коледж, пошкоджено лікарню, - ФОТО, фото-2У смт Вільча Чугуївського району пошкоджено щонайменше 4 приватні будинки.

У с. Ківшарівка Куп'янського району обстрілами пошкоджено місцеву лікарню.

На Харківщині за добу окупанти обстріляли два райони: поранено людину, зруйновано коледж, пошкоджено лікарню, - ФОТО, фото-3

Поранення отримав 51-річний фельдшер. Госпіталізований у стані середньої тяжкості.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW