Зберігається загроза наступу збройних сил рф з території білорусі«Замість навчання «Центр-2023» ворог планує провести маневри Збройних сил рф та білорусі «Запад-2023». Накопичує сили для новых атак. 

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов під час брифінгу представників Сил безпеки та оборони України в Military Media Center 12 січня 2023 року, передає редакція. 

Водночас, замість навчання «Центр-2023» заплановано провести маневри Збройних сил російської федерації та республіки білорусь «Запад-2023».

За даними українських військових на території білорусі сплановано проведення спільного оперативного навчання збройних сил російської федерації та збройних сил республіки білорусь під назвою «Щит союза - 2023». 

Особливістю зазначених заходів є те, що в обох випадках на території білорусі буде розгорнуте російське угруповання військ, яке може бути використане для відповідних дій.

Виходячи із зазначеного, протягом поточного року потенційна загроза наступу збройних сил російської федерації з території білорусі буде зберігатись. Нині заходів з формування противником ударного, підкреслюю, ударного угруповання для відновлення наступальних дій з території республіки білорусь не спостерігається. 

«Протягом тижня на сході нашої країни відбулось 355 бойових зіткнень. Найбільша активність ворога спостерігається на сході нашої держави, депротивник продовжує ведення наступальних штурмових дій вздовж усієї лінії бойового зіткнення. Протягом тижня на сході нашої країни відбулось 355 бойових зіткнень. За підтримки артилерії та авіації противник намагається розсікти, оточити та розгромити угруповання наших військ, у подальшому вийти на адміністративний кордон Донецької області.

Противник веде активні дії на Бахмутському напрямку. Найбільш запеклі бої тривають у районах населених пунктів Соледар, Парасковіївка, Бахмут та Кліщіївка», - зазначив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов.

Окрім цього стало відомо, що для реалізації своїх загарбницьких планів російським командуванням анонсовані масштабні заходи з реформування збройних сил. Зокрема, збільшення загальної чисельності до 1,5 млн осіб та формування щонайменше 20 нових дивізій. 

Зазначені плани свідчать про наміри кремля включитись у довготривале протистояння та підготовку до ведення масштабних бойових дій.

Зрозуміло, що реалізація зазначеного буде потребувати значного часу та фінансово-економічних ресурсів. Водночас значні втрати в особовому складі та озброєнні й військовій техніці, дії міжнародних санкцій, а також аналіз формування з`єднань та військових частин країни-агресора з 2016 року і до теперішнього часу викликає сумніви, що заплановані організаційно-штатні заходи ворогом будуть завершені у визначені терміни. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW