Названо міста України: де буде першочергово відновлено знищене росіянами житло12 січня урядова команда відвідала місто, яке не скорилося агресії рф. Ірпінь показав російським окупантам, що таке сила української зброї та українського духу. Саме звідси заплановано запустити перші проєкти відбудови в межах платформи UNITED24.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає редакція. 

За проєктом буде відновлено 18 житлових будинків в Ірпені, Бородянці, Гостомелі, селах Бузове та Мила.

Прем'єр зауважив, що на платформі UNITED24 була зібрана більша частина суми, необхідна для відновлення. Шмигаль написав, що цього тижня Уряд спрямував перші 465 млн грн, аби розпочати відбудову вже зараз. Понад 4 тисячі людей зможуть повернутися до власних домівок.

«Відновимо та відбудуємо все, що ворог пошкодив і зруйнував. Уже зараз розуміємо, де взяти 110 млрд грн на відбудову в цьому році. 2023-й стане роком нашої перемоги та роком початку нашого великого відновлення», – додав він.

Нагадаємо, платформа United24 розпочала роботу 5 травня. За перший тиждень на рахунки Національного банку України, закріплені за профільними міністерствами, надійшло 25 804 580 доларів.

Протягом перших сімох днів кошти накопичувалися на рахунках НБУ. Повідомлялося, що міністерства розподілятимуть їх на найважливіші потреби України. Перший звіт міністерств опублікований 19 травня на сайті платформи u24.gov.ua.

Крім того, футболіст Андрій Шевченко став першим амбасадором United 24.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW