Неофіційну зарплату платять на картку: що може зробити податковаТіньова економіка в Україні продовжує існувати, незважаючи на всі спроби влади. Війна ще більше поглибила цю проблему.

Багато українців продовжують перейматися питаннями "тіньових грошей". Ними можна назвати ті гроші, які вам платить роботодавець. У деяких випадках це "конверт", але є й ті, хто отримує гроші на картку. Тому й виникає питання: чи відстежить податкова ці гроші і що за це буде?

Неофіційна зарплата

Податкова, на щастя чи на жаль, не може за своїм бажанням дивитися ваші надходження на картку. У неї просто немає на це прав, без рішення суду.

Як повідомила податковий консультант Олександра Томашевська, повнота і своєчасність декларування доходів і податків повністю на совісті громадян. Згідно із законодавством, банки зобов'язані проводити фінмоніторинг. Це означає, що якщо ваш офіційний дохід 0 гривень, а вам на картку переказують сотні тисяч - це може викликати підозру.

У разі неофіційного працевлаштування, то за всі податки, які не отримав бюджет, несе відповідальність роботодавець.

Податковій складно проводити повні перевірки всіх громадян. Тому, як вважає експерт, хвилюватися немає причин.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW