В Тернополі аферист під виглядом поліцейського ошукав переселенку, яка хотіла орендувати житлоУ Тернополі 50-річна мешканка Херсонської області хотіла орендуати житло, жінка перерахувала незнайомцеві 6 000 гривень, однак потрапила на гачок до аферистів. Про це повідомляє поліція Тернопільської області.

Як повідомили в поліції, потерпіла, перебуваючи за кордоном, на одному із сайтів знайшла оголошення про здачу квартири в центрі Тернополя.

" Жінка з орендодавцем. Він почав розповідати їй, що працює в правоохоронних органах і вона може не хвилюватися та перекинути йому завдаток за житло. Для переконливості скинув жінці сфотографовану копію нібито свого паспорта. Потерпіла повірила і перерахувала на банківську картку афериста 6 000 гривень. Після цього зловмисник вимкнув свій телефон і більше на зв’язок не виходив",- йдеться в повідомленні.

Правоохоронці радять: не переказуйте гроші за житло наперед. Розраховуйтесь за квартиру лише після того, як прибудете на місце і переконаєтесь, що вона наявна і готова до заселення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW