У Сумах патрульні зупинили нетверезого водія, який вночі роз'їжджав містомНещодавно, близько опівночі, на вулиці Білопільський шлях охоронці порядку зупинили водія транспортного засобу Daewoo Espero. Та лишень патрульні почали спілкуватися із 40-річним чоловіком, вони виявили в нього ознаки сп'яніння. Керманич цього не заперечував та пройшов огляд на місці зупинки транспортного засобу. Результат був позитивним — 2, 33 проміле, що в понад 11 разів перевищує допустиму норму.

На чоловіка патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 10 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Від керування його відсторонили.

Нагадуємо про відповідальність за керування транспортними засобами в стані сп'яніння:

  • на громадянина, який вперше сів за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння чекає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 17 000 гривень та позбавлення права керування автомобілем на 1 рік;
  • якщо водій вдруге порушив вимоги ст. 130 КУпАП, тоді на нього чекає штраф у розмірі 34 000 гривень та позбавлення права керування на 3 роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адміністративний арешт на 10 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на 3 роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого;
  • у випадку, якщо керманич втретє за рік керував транспортним засобом у нетверезому стані, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 51 000 гривень та позбавлення права керування на 10 років та з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника, або адміністративний арешт на 15 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на 10 років та з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника.

Водії, пам'ятайте, що від вашої відповідальності залежить життя і здоров'я учасників дорожнього руху.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW