"37 000 грн зарплати на місяць": українців, яким потрібна робота, терміново кличуть працюватиВ Україні навіть під час війни є актуальні вакансії із високою зарплатою. Можна отримувати від 30 тисяч гривень на місяць без вищої освіти та досвіду роботи.

Як інформує "biz.today.ua", названі професії, які користуються підвищеним попитом.

За даними профільного порталу Work.ua, на середню зарплату від 30 тисяч гривень на місяць можуть розраховувати рієлтори, керамісти, водії-міжнародники, автомаляри та військовослужбовці.

Загалом в Україні середня зарплата становить 15 тисяч гривень. На ринку праці, як і до повномасштабної війни, цінуються кваліфіковані робітники.

Найвищі зарплати пропонують:

рієлтору – 30 тисяч гривень;

керамісту – 30 тисяч гривень;

автомаляру – 32,5 тисячі гривень;

прохіднику у шахту – 37 тисяч гривень;

водію-міжнароднику – 42,5 тисячі гривень;

Високі зарплати також пропонують таксистам та українцям з гарним знанням польської чи німецької мови.

Наприклад, в офіс німецької експедиторської компанії в Одесі шукають українців, які володіють німецькою та готові спілкуватися з клієнтами. До їх обов'язків входять переговори та вирішення поточних завдань. Зарплатня співробітника без досвіду роботи – до 50 тисяч гривень

На заробіток понад 30 тисяч гривень можуть претендувати менеджери з продажу зі знанням польської мови. Потенційний працівник повинен володіти певними навичками, зокрема мати водійські права.

Максимальні зарплати вказують у вакансіях роботодавці із Одеської, Київської, Львівської та Дніпропетровської областей.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW