Світло вимикатимуть і вночі. Укренерго повернуло нічні ліміти споживання електроенергіїСпоживання електроенергії в Україні підвищилось. В Укренерго знову почали аварійні відключення світла вночі.

НЕК "Укренерго" з вівторка, 10 січня, знову повернулося до цілодобового доведення лімітів енергоспоживання обласним енергопостачальним компаніям (обленерго), тоді як у перші новорічні дні вночі ці обмеження були відсутні.

Станом на 10:00 10 січня споживання електроенергії в Україні підвищилось через низьку температуру, посилену сильним вітром у більшості регіонів. Також зросло споживання промисловістю та бізнесом, що є звичним для робочого дня.

Внаслідок цього зріс дефіцит потужності, у тому числі і в нічні години. Для забезпечення балансу в енергосистемі до областей доведені ліміти споживання, які діють упродовж всієї доби – з 00:00 до 24:00.

На жаль, у багатьох областях ліміти вже перевищені, тому для збереження стабільної роботи енергосистеми застосовуються аварійні відключення.

Також в окремих регіонах через несприятливі метеоумови (поривчастий вітер) є пошкодження у мережах операторів системи розподілу, ведуться ремонтні роботи.

У прифронтових регіонах на сході та півдні ситуація з електропостачанням залишається складною через значні пошкодження електромереж внаслідок високої активності бойових дій. Наразі енергосистема не в змозі покрити споживання у повному обсязі через пошкодження та окупацію ворогом низки електростанцій, які виробляють електроенергію, серед яких і Запорізька АЕС, потужності якої дозволили б у повній мірі покрити потребу в електроенергії. 

Вам також буде цікаво:

  • В Україні зростає споживання електроенергії. "Укренерго" розповіли про ситуацію в енергосистемі
  • В Україні через морози зростає споживання електроенергії - Укренерго
  • Як повернути гроші, якщо при користуванні банкоматом вимкнули світло


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW