Минулоріч в Закарпатті всиновили 43 дитиниПротягом 2022 року в Закарпатській області всиновили 43 дитини, двох із них прийняли в родини іноземці. Про це повідомила начальниця Служби у справах дітей ОВА Світлана Якімеліна.

За її словами, минулого року кандидатів в усиновлювачі було на 50% більше, ніж у 2021 році. Серед усиновлювачів є й вимушені переселенці, які вже за новим місцем проживання збирали пакети необхідних документів, проходили навчання та ставали на облік у службах у справах дітей області.

Крім того, минулоріч на Закарпатті створили нові будинки сімейного типу: два в Ужгородському районі, один — у Тячівському, та одну прийомну сім’ю у Рахові. Загалом у сім’ї влаштували 421 дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування.

Зазначається, що у 2022 році усиновлювачі мали можливість подати заявку на отримання одноразової грошової допомоги на кожну усиновлену дитину в межах програми Міністерства соціальної політики у партнерстві з Міжнародною організацією «СОС Дитячі Містечка».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW