Повістки через «Дію» не надходитимуть, – МінцифриНовий порядок узяття на військовий облік не передбачає, що повістки надходитимуть через «Дію», пояснюють у Мінцифри.

Про це розповів керівник із розвитку електронних послуг Мінцифри Мстислав Банік у коментарі для The Village Україна, передає Галка.

«Ні ця постанова, ні будь-яка інша не передбачає надходження повісток через «Дію». У нашому плані роботи поки немає таких завдань», – сказав Мстислав Банік.

Згідно з постановою Кабміну, у «Дії» має з’явитися новий сервіс – електронний військовий квиток. Як його впроваджуватимуть і як працюватиме сервіс, поки що не розповідають.

«Ще багато моментів потрібно доопрацювати разом з Міністерством оборони України», – відзначають у Мінцифри.

«Більшість державних сервісів та послуг майже завжди передбачають можливість їх запровадження онлайн в «Дії». Війна показала, що доступність цифрових сервісів для громадян – одне з пріоритетних рішень», – додає Мстислав Банік.

Новий порядок узяття на військовий облік Кабмін затвердив 30 грудня 2022, він уже набув чинності. Відтепер ставати на військовий облік потрібно із 16 років, а не із 17, як це було раніше.

Зробити це можна буде традиційно, а можна – через додаток «Дія», але поки що невідомо, коли почне роботу ця функція.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW