З першого дня війни – на захисті: на Донеччині загинув Михайло Ковальчук з РожнятівщиниЗахищаючи Україну від московської орди, на Донеччині загинув захисник із села Рівня Рожнятівської територіальної громади Ковальчук Михайло Богданович.

Трагічною звісткою поділилися у Калуській райдержадміністрації, пише Галка.

“Солдат Михайло Ковальчук, 1980 року народження, в перший день широкомасштабної війни став на захист України, стійко та відважно захищав рідну землю. Служив стрільцем-снайпером гірсько-штурмової роти.

Воїн загинув 7 січня поблизу села Білогорівка Бахмутського району Донецької області внаслідок мінометного обстрілу, отримавши поранення несумісні з життям. Загинув смертю Героя, заплатив найдорожчу ціну за нашу свободу, його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності”, – діляться в РДА.

Калуська районна державна адміністрація – районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття сім’ї та рідним Михайла Ковальчука.

Нехай душа загиблого воїна знайде вічний спокій. Його подвиг назавжди залишиться у пам’яті наступних поколінь! Вічна пам’ять і слава Герою!

З першого дня війни – на захисті: на Донеччині загинув Михайло Ковальчук з Рожнятівщини, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW