Наші вдома: найстаршому визволеному — 54 роки, наймолодшому — 19Відбувся перший у 2023 році обмін військовополоненими. Сьогодні визволено ще 50 українських захисників, передає редакція. 

Це 36-ий обмін від початку повномасштабного вторгнення росії. Завдяки роботі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими загалом вдалося повернути додому вже 1646 осіб — військових та цивільних. 

Цього разу до своїх родин повертаються 25 представників Збройних Сил України, 13 нацгвардійців, четверо прикордонників, троє представників Військово-морських сил та п’ятеро тероборонців. Серед звільнених Захисників — 11 полонених з Чорнобильської АЕС, восьмеро оборонців Маріуполя, дев’ятеро захисників Київщини, полонені з донецького, харківського, луганського напрямків, а також Чернігівщини та Херсонщини. 

Серед визволених військовослужбовців — 33 офіцери та 17 представників рядового та сержантського складу. Найстаршому визволеному — 54 роки, наймолодшому — 19. 

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими продовжують працю над наступними обмінами, аби всі наші Захисники та Захисниці повернулися з полону!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW