Житомир: ГО «Берегиня Полісся» надаватиме послуги іпотерапії для дітей, які мають інвалідність, за рахунок місцевого бюджетуМіж Житомирською міською радою та ГО «Берегиня Полісся» погоджено додаткову угоду до меморандуму про організацію надання послуги у сфері іпотерапії.

Основними напрямками діяльністю громадської організації «Берегиня Полісся» є популяризація, розвиток та підтримка іпотерапії для надання допомоги дітям та молоді з інвалідністю.

«Фінансування послуги іпотерапії надається у вигляді матеріальної допомоги один раз на рік одному з батьків або опікунів дитини з інвалідністю. Розмір допомоги – 4500 гривень за 10 пройдених занять», — відзначила Вікторія Краснопір, директорка департаменту соціальної політики міської ради.

Для отримання адресної допомоги батькам дітей з порушенням опорно-рухового апарату необхідно звернутися до департаменту соціальної політики та подати необхідний перелік документів.

Джерело: Житомирська міська рада

Житомир: ГО «Берегиня Полісся» надаватиме послуги іпотерапії для дітей, які мають інвалідність, за рахунок місцевого бюджету, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW