У школі №67 на Левандівці з'явиться відкритий басейн та нова система опаленняУ школі на Левандівці хочуть змінити систему опалення. 

6 січня на засіданні виконавчого комітету ЛМР прийняли рішення замінити систему опалення у школі №67, що розташована на Левандівці. Замість модульної котельні школа обігріватиметься за допомогою технологію ґрунтового теплового насосу, який братиме тепло завдяки глибинним свердловинам. Нова технологія дозволить на території навчального закладу встановити і відкритий басейн. 

Відкритий басейн на території школи у Львові, Фото - ЛМР

Відкритий басейн на території школи у Львові, Фото - ЛМР

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Такий тепловий насос буде вперше встановлений на комунальному об'єкті у Львові.  Наразі розробляють проєктно-кошторисну документацію.

"Зважаючи на теперішню ситуацію та війну, ми хочемо, щоб школа використовувала не природний газ, а технологію ґрунтового теплового насосу – завдяки глибинним свердловинам, отримувати тепло із землі. Така насосна установка дозволятиме круглорічно брати тепло з ґрунту. А відтак, це дозволить нам біля школи також зробити басейн відкритого типу, який підігріватиметься та зможе функціонувати навіть взимку", - додали у міськраді. 

Школа №67 у Львові, Фото - з відкритого доступу

Школа №67 у Львові, Фото - з відкритого доступу

Читайте також: Оперативна інформація щодо російського вторгнення станом на ранок 6 січняAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW