Новий штам коронавірусу, який вже виявлено у 29 країнах, може призвести до нової хвилі пандемії, - ВООЗШтам коронавірусу Omicron XBB.1.5, який всього за кілька тижнів почав домінувати у США і вже виявлений у 29 країнах, може призвести до нової хвилі пандемії.

Як пише "Дзеркало тижня", про це заявила спеціалістка Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) щодо COVID-19 Марія Ван Керкхове, яку цитує Politico.

«Ми стурбовані його перевагою у зростанні, зокрема в деяких країнах Європи та північно-східній частині Сполучених Штатів, де XBB.1.5 швидко замінив інші циркулюючі підваріанти», – сказала Марія Ван Керкхове.

У ВООЗ наразі не впевнені, що серед людей, які мають імунітет завдяки вакцинації або перенесенні хвороби, зросте число госпіталізацій і смертності.

Штам наразі виявили у 29 країнах, але він може циркулювати в набагато більшій кількості країн. А в США за кілька тижнів він почав домінувати – число випадків Omicron XBB.1.5 зросло з 4% до 40%.

Марія Ван Керкхове додала, що ВООЗ працює над аналізом важкості перебігу нового штаму, який обіцяє опублікувати найближчими днями.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW