"Ціле століття героїчного життя та боротьби": повстанцю з Тернопільщини Мирославу Симчичу виповнилось 100 роківСьогодні, 5 січня, відомому повстанцю, політв'язню з Прикарпаття Мирославу Симчичу виповнилось 100 років.

Про це повідомив Андрій Старух на своїй Facebook-сторінці.

"Лише одиниці можуть чинити вплив на цілі епохи людей. Лише одиниці ведуть за собою мільйони. Лише особливі пасіонарні провідники можуть визначати долю нації на десятиліття вперед. Ваша боротьба- це наша боротьба, ваш (червоно-чорний) прапор - це наш прапор, ваші ідеї- це наші ідеї, ваші вороги- це наші вороги, наша перемога це й Ваша перемога, як справа спільноти і мертвих і живих і ненароджених на шляху до вічності. Хто зна, якими б манівцями вела історія українців без ОУН та УПА. Ваш бій під Космачем та знищення генерала колоніальної армії назавжди будуть прикладом для наслідування. Незважаючи на шалений ритм, що задала нам війна, незважаючи на оновлення пантеону героїв ми завжди зможемо пишатися, що живемо в епоху Мирослава Симчича. Многая літа і низький уклін за наставницво друже Провідник!", - підписав фото міський голова Монастириської міськох ради.

"Ціле століття героїчного життя та боротьби": повстанцю з Тернопільщини Мирославу Симчичу  виповнилось 100 років (ФОТО), фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW