Закарпатська митниця підбила підсумки року: понад 9 млрд 125 млн грн перераховано до ДержбюджетуПонад 9 млрд 125 млн. грн митних зборів та платежів отримав Держбюджет від перерахувань Закарпатської митниці.

Варто зазначити, що маємо значні успіхи, адже впродовж грудня 2022 року до Держбюджету скеровано митних платежів на суму 947, 9 млн. грн., що на 2,5 млн. грн перевищено доведений орієнтовний очікуваний показник (945,4 млн. грн).

Це стало можливим у першу чергу завдяки суб’єктам ЗЕД, які працюють в нашому регіоні, а також взаємодії Закарпатської митниці та бізнесу.

Закарпатська митниця в умовах воєнного стану продовжує перевиконували план та здійснювати свої завдання, щоб забезпечувати свою роботу безперебійно та ефективно.

Як зазначили фахівці управління митних платежів, контролю митної вартості та митно-тарифного регулювання ЗЕД Закарпатської митниці, за 12 місяців 2022 року основні бюджетоформуючі товари та обсяги податків, стягнені з них, були:

легкові автівки – 1 млрд 764,4 млн грн;

трактори – 385,8 млн грн;

електричні водонагрівачі – 328,3 млн грн;

машини автоматичного оброблення інформації – 324,7 млн грн;

кузови – 220,6 млн. грн та інші.

До слова, за один банківський день в середньому митниця перерахувує понад 35,8 млн грн.

Нагадаємо, нині в зоні діяльності Закарпатської митниці акредитовано понад 6,1 тис учасників ЗЕД, з яких 2,5 тисяч – активно здійснюють зовнішньо-торговельні операції.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW