Через вуличну суперечку жителю Вчорайшенської громади загрожує кримінальна відповідальністьПоліція завершила розслідування.

Днями слідчі поліції під керівництвом Бердичівської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно 22-річного молодика. Чоловік з необережності завдав односельчанину тілесних ушкоджень, через які він лікується й досі.

На початку листопада до поліції від медиків надійшло повідомлення про госпіталізацію 38-річного жителя с. Чорнорудки. Лікарі діагностували у чоловіка перелом гомілкової кістки.

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що між ним та 22-річним односельчанином виник вуличний конфлікт. У розпалі емоцій молодик ударив свого опонента, унаслідок чого він впав та травмувався.

Нині потерпілий продовжує лікування та потребує тривалої реабілітації.

На підставі зібраних доказів та свідчень слідчі оголосили молодику про підозру у діянні, передбаченому ст. 128 (Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, а згодом ознайомили з обвинувальним актом.

Нині матеріали провадження направлено до суду.

Відповідно до чинного законодавства обвинуваченому може загрожувати покарання від громадських робіт до обмеження чи позбавлення волі

Бердичівський районний відділ поліціїAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW